With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Norwegian Star - Warnemünde

Warnemünde, Rostock, Germany
První zastávka je tu. Probouzíme se už v německém přístavním městečku Warnemünde, které se nachází hned vedle města Rostock. Už jsem tu vlastně jednou byla, když jsme jeli se školou trajektem odtud do Dánska, ale to jsem v ranních hodinách moc nesledovala, co je kolem.

Každopádně máme tu dnes poněkud odlišný program. Je tu velké golfové hřiště s 27 jamkami a vzhledem k tomu, že všichni hrajeme golf, využili jsme tuto příležitost a jdeme si zahrát mezi větrné elektrárny.
Trochu jsme se spletli, když jsme si mysleli, že nám hra půjde rychleji, když máme "bugginy". Mají tu opravdu dlouhé jamky a navíc do toho fouká vítr, který nám míčky občas odfoukne úplně jinam. Ale celkově se hrálo docela dobře. Konečně jsem si zahrála v nějakém normálním počasí. Naposledy jsme hráli v dešti v jedné ruce s holí a v druhé s deštníkem. To nebylo zrovna příjemné. Nicméně šestihodinová hra nás pěkně vyčerpala a hlavně nám dost vyhladovělo.

Venku se udělalo opravdu krásně, tak se jdu po jídle natáhnout na balkon a čerpat slunce, které v následujícíh dnech asi moc neuvidíme. Zároveň koukám, jak vedle nás vyplouvá Costa, která se za nás ráno připojila.
Večer se koukám na naše vyplouvání z osvětleného Warnemünde, které vypadá moc hezky. Zítra jsme celý den na moři, tak přeskočím rovnou na další zastávku a tou bude Tallinn.
Pa, T. 
// Our first stop is in the small port town called Warnemünde in Germany. This town is located next to the town Rostock from where all the ferries to Denmark are leaving port. Actually I was there before 2 years because of the school trip and we sailed to Copenhagen, but to be honest I do not remember anything because I was tired in the early morning. 
In any case, we have quite different plans for today. There is a huge golf course with 27 holes so we have decided to play 18 holes. 
Originally we thought that we will be much faster with golf carts but it turned out to be still and all slow. The golf course was so so long and we played the whole game for approximately six hours. But generally it was good and I really enjoyed it despite the fact that we're extremely hungry.

Finally after some late lunch (or early dinner) we could watch the departure of Costa ship and later on also our departure. 
Tomorrow we're going to be the whole day at sea so I am going to skip this day and see you guys in Tallinn! 
With love, 
T. 

No comments