With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Norwegian Jade - Day 7

Split, Croatia, Croatia

Den 7 - Split, Chorvatsko // Day 7 - Split, Croatia

Šťastný den č.2 . Tentokrát jem nezaspala, ale vstávala na budík. V 8 začíná ve fitku jóga, tak jsem se rozhodla, že to teda ten poslední den zkusím, abych to vystřídala za běh. 
Tak tam tak čekám, až ke mě přišel trenér, který se mi začal omlouvat, ale že jóga není, že to o novin napsali špatně a místo toho je TRX. Na to teda sílu po ránu nemám, tak jdu na pás. Dávám si ranních 4.5 km s výhledem na moře. 
// Lucky day n°2. This time I didn’t oversleep. I woke up earlier. At 8 a.m. there is a yoga at the gym. So I've decided to try it! But I've been waited here couple of minutes and then a trainer came and told me that it is written wrongly in the daily news.. And today is a TRX workout. I have no energy for that so I’m going to run. I’m disappointed because I was looking forward to yoga (and I also woke up earlier!!!). 

Kolem 11 jsme ve Splitu. Vystupujeme asi v 1 a jdeme si projít město. Nejdřív si teda sedáme do nejbližší kavárny a dáváme si něco studeného. Je tu hezký výhled na celý přístav. Dneska se udělalo hezky :-)
Procházíme si staré město. Je tu spoustu hezkých míst na focení. Jdeme na oběd a pak se vracíme zpátky na loď. Vítají nás opět u lodě s doporvodem písně Happy od Pharrella Williamse, která naprosto vystihuje mojí náladu. HAPPY!
// Around 11 a.m. we are in Split. We’re leaving ship and sitting in a first cafe/bar. There is a beautiful view of the whole port and weather is also nice today. 
Then we’re going through the old city. After lunch we’re going back to our ship. It’s like a welcome party here. So we’re going to ship to the accompaniment of Pharrell Williams’ song “Happy”. It depicts my mood precisely! I am HAPPY! 
Beru foťák a jdu si udělat fotky odjezdu. Split je možná i hezčí takhle z lodi. Málem jsem dostala infarkt jako dalších x lidí, když jsme zatroubili. Potom jdeme na pokoj a začínám si balit. Nechci ještě balit. :(
// I’m going to sun deck to take some photos of Split. Maybe Split is even more beautiful from ship. I almost had a heart attack together with many other people.. Our ship hooted and I was next to it ..
Then I’m going to cabin to start packing things. Nooo I don’t want to.. :(


V 8.30 jdeme na recepci k Aloha baru, kde začíná Broadway Show. Někteří, co tancovali v Elements teď zpívají písničky z Boradway muzikálů,.. :-)
Bylo to moc hezké. Nejlepší z nich byla Adriana. Měla naprosto skvělý hlas. Šli jsme se s ní vyfotit. Potom jdu vyzvednou fotky z White Hot Party, kde si povídám s fotografem (Chorvat). Vždycky nám vyprávěl o fotbale.. jak hrajou a tak.. Na lodi se mistrovství sledovalo v plném proudu. 
..Užít posledních pár hodin na palubě.. Nechci pryč!
// At 8.30 p.m. we’re going to Atrium (Aloha bar) where is a Broadway Show. Some dancers from Elements are also singers and they’re singing some songs from Broadway musicals. It’s beutiful. I had to take a photo with Adriana. She has got the most perfect voice. 
I’m going to collect photos from White Hot Party and also I’m talking with a Croatian photographer. He always told us about Croatian football team. (There was a schedule for FIFA World Cup on board during the whole cruise). 

.. I’m enjoying the last hours on board.. I do not want to leave this place again! 


No comments