With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Norwegian Jade - Day 6

Den 6 - Den na moři // Day 6 - Sea day


To abych taky nebyla jednou já. Dneska jsem zaspala snídani a už tam nic nebylo, když jsem přišla. Naštěstí mě zachránila recepce s "Aloha barem", kde dělají výborné kafe. Dokonce na mé štěstí dneska otevřeli novou pekárnu “Carlos’ bakery” s různými nádherně vypadajícími dortíčky. U mě vyhrál mini jahodový cheesecake. 
Zůstáváme tu sedět a koukáme na ukázkový seminář, jak dělat zvířátka z ručníků. To už jsem možná psala, že nám na pokoji k novinám většinou udělají nějaké malé zvíře z ručníku (labutě, myš, pes, opice,...). Je to docela neskutečné, co z toho dokážou udělat.
// Ups, real me is here. I overslept the breakfast. :D Luckily  “Carlos’ bakery” is newly opened today at the reception. I fell in love with a little strawberry cheesecake which saved my life. 
I’m staying here because a lecture on towel animals is staring right now. Maybe I've already mentioned that we have in our cabin some animals from towels every evening. (swan, mouse, monkey,..). It’s quite incredible what they can do with it. 


Dneska se trošku houpeme, protože fouká vítr a dělají se menší vlnky, ale to k lodi patří ne? 
Opaluju se na balkóně, protože tam vítr nefouká a sluníčko svítí docela dost. 
// Today our ship is swaying because it’s windy and the waves are bigger than usual … some adventure.. but it belongs to cruise, isn’t it? :-) 

V 7.30 jdeme na představení ELEMENTS. Jakmile to začlo, tak jsem si matně vzpoměla, že jsem to představení už vlastně viděla tenkrát. Je to moc hezké. Je to kombinace iluzí Criptona & Renaty a k tomu tancují tanečníci na téma živlů. Nakonec se s námi přišel rozloučit celý personál od uklízečů, barmanů, kuchařů až po kapitána.. Ano otázka, kdo řídí loď zazněla z různých koutů sálu. :D
Tohle je vždycky hrozně dojemné. Vrátili jsme se na konec představení ještě jednou, protože to hrají vždycky dvakrát a tohle vážně nemá chybu a stojí to za to vidět klidně 10x. 
Víte co je pak i hezké? Že si stoupají do uličky, kde se vychází a všichni vám tleskají. Nesmí tu chybět ani “Washy Washy. Happy Happy”. 
// We’re going to the show called “ELEMENTS” at 7:30 to the Stardust Theatre. As soon as the show has begun I remembered than I've already saw this show years ago. 
It’s really nice. It’s a combination of Cripton & Renata’s illusions and dancing performance by ship dancers. And the theme is the earth elements (water, fire, air, earth). The end is quite emotional because all members of crew comes to the stage and they’re saying goodbye and thank you to us. Also a captain. Yes, I heard lots of people asking about who controls the ship. :D
We returned to see the end of the second show again (There are always two time possibilities of the shows). You know what’s really nice? Crew is standing in the exit corridor and smiling, clapping like we're celebrities on the red carpet. :D :-) 
I love NCL!

Jdeme se podívat do Spinnakeru, kde je dnes Beatles večer plný jejich písniček - Yesterday, Hey Jude,.. a potom jdeme do jídelny, kde je připravná pozdní večeře celá z čokolády. Naprosto dokonalé! 
// After all we're going to Spinnaker Lounge where is a Beatles night with their songs - Yesterday, Hey Jude,..  and then we're going to Garden Café dining room. There is late dinner made of chocolate. Amazing! 


No comments