With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

ČSOB - Plavba lodí Európé

Prague, Czech Republic
Páteční podvečer trávíme na Vltavě. Přijali jsme pozvání od ČSOB na plavbu lodí Európé, tak si prohlédneme Prahu zase z trochu jiného úhlu. Naposledy jsem se plavila po Vltavě před hodně hooodně dlouhou dobou a z toho si vlastně skoro nic nepamatuji (nic moc zábavného to pro mě v tu dobu asi ještě nebylo), ale teď se těším. Prahu miluji a prohlédnout si jí z lodi, bude trochu jiný zážitek, než z ní běžně mám. ,,Natáhnout plachty" a můžeme vyrazit! 
Praha má z lodi opravdu své kouzlo. Pro jednou nejste ten člověk, který chodí ze strany na stranu, aby našel správný úhel, ze kterého uvidí nějaké místo. Tentokrát stačí stát nebo sedět a prostě se jen kochat... A ta sklenička bílého vína k tomu je v tomhle případě jen jako malý bonus navíc. 
Celou plavbu nás provázela jazzová kapela, která se střídala s menší kapelou s cimbálem a houslemi. Obě hrály moc dobře a plavba byla opravdu příjemná i přes dvě malé přeháňky. Jestli tedy budete někdy přemýšlet o tom, co byste mohli v Praze dělat, určitě zvažte jednu z několika výletních lodí, které plavby po Vltavě umožňují. Vezměte rodinu, přátele, druhou polovičku nebo jeďte klidně i sami. Věřím, že si to ve všech případech určitě užijete! 
Ještě jednu věc bych Vám chtěla říct. Jestli mám něco vážně ráda, tak jsou to města večer. Všechno najednou vypadá tak klidně.. neuspěchaně.. hezky. Pokud tedy budete v Praze někdy za tmy, zastavte se a koukejte. Je to vážně krása! 
Přeji sladké sny. Zase se brzy ozvu, 
T. 

No comments