With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Volno?

Prague, Czech Republic
Hlásím se opět po nějaké odmlce, ale s radostí už můžu říci, že to teď bude časově a celkově lepší a lepší. Víte proč? Hrozné období strávené mezi tunou papírů je úspěšně za námi a člověk může zase začít trochu žít. Už bylo na čase, že?
Omlouvám se tedy za neaktivitu, která byla způsobena snahou úspěšně zakončit gymnázium. Odteď toho bude více, slibuji. :-) Našla jsem si pár zajímavých akcí, které bych chtěla navštívit a zároveň doufám, že mé dlouhé prázdniny přinesou nějaké skvělé zážitky, o které se s Vámi budu moct podělit!

Naposledy, co jsem něco psala, bylo právě 14. května. Za tu dobu jsem oslavila den, kdy je člověk oficiálně zase o rok starší. Konkrétně poslední "teen" rok. Všem patří obrovské DĚKUJI, protože jsem opravdu vděčná za přání, dárečky, kytky a za to, že tu jste!
Dál byla naše malá země na chvilku střediskem jedné z největších sportovních událostí roku - pro milovníky ledního hokeje akce, kterou mají takřka ,,za rohem". Fandili jsme jako o život, ale do finále to bohužel nestačilo. I tak náš tým odehrál pár hezkých zápasů, ale zbytek nechám na ostatních, ať zhodnotí sami. Nejsem expert, tudíž se o podrobnějším popisu raději zdržím komentáře. :-)
Mezi další ,,mezníky" v následujících dnech byla úspěšně složená maturita. Jak řekl můj táta:,,Stres odletěl a člověk by létal také." - Tahle věta přesně vystihuje vše! Jsem ráda, že se po takové době můžu zbavit všech těch sešitů, papírů, lepíků a dalších věcí, které byly mými nedobrovolnými společníky po celou tu dobu. Konečně můžu bez výčitek vyrazit ven a začít se bavit.
Zajela jsem konečně zase do Prahy jednak na přijímačky, jednak na nákupy a také na (letní) procházky. Nevěřím tomu, jaké počasí nás v posledních dnech provází. Teplo mám ráda, ale v Praze jsem vážně myslela, že se chvilkami až upeču. Ještě že existují místa, která Vás zachrání a vy můžete dalších pár hodin normálně existovat. 
Rozhodně doporučuji zajít do EMA espresso bar na jejich domácí limonády, které jsou v tomhle počasí něco báječného! Jako bonus si dejte jeden z jejich koláčů, na kterých byste těžko hledali nějakou chybu. 
Další věc, se kterou jsem si udělala radost, byla návštěva LUSH v Palladiu, kde jsem si koupila něco do vany. Jedna koupelová bomba s názvem Always look on the bright side a druhá Amandopondo. Už se těším, až si udělám relaxační večer.
Borůvková limonáda s okurkou a borůvkový koláč.
Navštívila jsem Fashion Arenu, kde jsem koukla po nějakých obchodech. Z té žádné fotky nemám a tak se jen můžete kouknout na #ootd. 
V neposlední řadě jsem dnes byla (opět) v Praze kvůli angličtině. Sešly jsme se ale dříve a zašly jsme se Zuzkou na oběd. Další skvělé místo do sbírky, které Vám můžu jedině doporučit. Jedná se o Hunger Wall Café Lounge na Praze 5 v ulici Plaská. Dala jsem si Caserecci s rajčaty, cuketou, chřestem a mozzarellou, k tomu jahodovo-rebarborovou domácí limonádu.. později kávu (miluji obrázky z pěny!) a doporučený limetkový cheesecake (a teď budu muset minimálně tak týden cvičit). Všechno bylo výborné a určitě sem v blízké době zavítám znovu. Začala jsem mít v oblibě tyhle lokální restaurace, kavárny a místa, která ve volném čase můžete v Praze navštívit. Kam rádi chodíte vy?
  Nakonec bych asi jen dodala obrázek, který jsem teď nedávno někde zahlédla. Další životní etapa je totiž u konce a jsem zvědavá, co přinese po prázdninách ta další! :-)

V příštích dnech se určitě ozvu! 
Hezký zbytek týdne,
T. :-)

No comments