With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Úklid, EMA a LUSH koupel

Znáte také ten moment, kdy máte za sebou nějakou určitou věc/událost a konečně můžete všechno, co se Vám doposud zdálo potřebné, dát pryč, protože je to momentálně už k ničemu? Přesně to jsem před pár dny měla. Kompletně všechno hotové a vím, že jisté věci už nikdy nebudu potřebovat. Proto jsem konečně mohla vyndat ze všech desek folie, papíry a ty roztřídit na hromádku ,,vyhodit" nebo ,,nechat". Vybavila jsem si scénu z filmů, kde vždycky mají cedulky toss or take s výjimkou toho, že třídí oblečení a já věci ze školy. Neskutečné kolik toho lze shromáždit. Myslela jsem, že to budu mít rychle hotové, ale opak byl pravdou. Strávila jsem s tím pár hodin a málem jsem u toho vypustila duši. Vtipné na tom je, že ještě před pár týdny jsem měla problém najít nějaké volné folie, abych mohla mít vše pohromadě a teď mám spíše opačný problém. Moc prázdných folií se kterými nevím, co budu dělat (počkej chvilku, zase je budeš potřebovat!)
Nemohla jsem si odpustit nezajít do EMAespresso baru, když jsem byla v Praze, protože to už je taková tradice. Ty domácí limonády společně s kávou jednoduše nemají chybu! 
Začala jsem číst knížku (konečně nějakou vlastního výběru) od Jonas Jonasson ,,Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel". Přečetla jsem zatím pár stránek, ale i tak se bavím už od začátku. Pokud jste to někdo četl, tak doufám, že to bude vtipné i nadále. :) 
 Volno musím využít se vším všudy. Konečně si můžu nachvíli odpočinout a bez výčitek si užít vanu a prostě vypnout. Do vody jsem si hodila LUSH Always look on the bright side. Chvilkami jsem pochybovala, jestli do té děsivě oranžové vody vlézt nebo ne, ale nakonec to bylo vážně skvělé! Ano, vzala jsem si s sebou telefon. Jsem totiž zvyklá poslouchat písničky (a chtěla jsem vyfotit fotku, kterou mají z vany skoro všichni a neříkejte, že ne!) :D
T. 

No comments