With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Vlasy pryč, pivoňky a Dior and I

Prague, Czech Republic
Konečně je tu den, na který jsem čekala tak moc dlouho! Vyrážím zase do Prahy, protože mé vlasy volají SOS už delší dobu, ale doteď jsem nemohla nic moc dělat, protože jsem to nestíhala. Konečně jsem se tedy objednala ke kadeřnici a nemohla jsem se dočkat, až budu odcházet opět s novým nádechem do života. Abyste pochopili mou větu, tak Vám sem musím přidat jeden citát od Coco Chanel. Vždycky na tom trochu té pravdy bude, že?
Předtím jsme ještě poseděly v EMA espresso baru (jaká novinka) a potom jsme si cestou konečně koupily pivoňky, protože je jejich sezóna a jsou krásné. U Palladia jsou teď skoro pořád totiž farmářské trhy a to květinářství, které tu stojí, je naprosto skvělé! Rozhodně si sem skočte pro něco hezkého a barevného, co oživí váš pokoj/byt/.. nebo Vám jen tak udělá radost. :)
Následovala hodina a půl v péči kadeřnice, se kterou jsem vždycky moc spokojená. Tentokrát tomu nebylo jinak! Mohla bych tam být klidně i tři hodiny. Takhle jednou za čas je to fajn, když se Vám někdo postará o vlasy a vrátí jim zpět trochu života. Většinou u toho teda usínám, protože to česání, mytí a foukání uspává, když vy nemusíte vůbec nic dělat. Nicméně bylo vtipné, že si kaděřnice spojila dohromady můj požadavek a požadavek nějaké paní, která šla po mně a divila se, že bych chtěla obarvit na zrzavo a k tomu nechat světlé konečky. Ne, zrzavá opravdu být nechci. Taková kombinace by byla asi smrtelná a zároveň vtipná (tak třeba jindy, haha). Dneska nemám náladu na "milá" překvapení, takže jsem ráda, že jsme si to předem vyjasnily. :D
.. A teď už je čas na to, začít měnit ten život, ne? :) 
Po kadeřnici program ještě nekončí. Zašly jsme s holkama do Světozoru na film Dior and I. Já ani nevím, co přesně na to říct. Bylo to totiž skvělé a dechberoucí. Vedle nádherných kousků haute couture mě neskutečně zaujalo místo, které si Raf Simons vybral na svou přehlídku a hlavně jakým způsobem se rozhodl, že místo vyzdobí. Květiny všude. Není to myšleno na stolech a místech, kam se hodí váza, ale představte si stěny a zdi jen a pouze z květin (přidala jsem obrátek níž). Úžasné, ne?
Doporučuji shlédnout všem, kteří jsou aspoň trošičku zvědaví, jak vypadá celý proces vytváření modelů na přehlídku a jak vypadají veškeré přípravy. Rozhodně to není "a piece of cake".
Po kině jsme si daly večeři v YamYam a jely jsme zpět na Zličín, kde jsem nechala předtím auto a odtud zpátky domů.

Večer ke mně přijela Anička, se kterou jsem se neviděla už tak 150 let a zase jsme si užily náš tradiční fotící večer.
 Hezký víkend,
T. 

No comments