With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Hello March


Znáte tu náladu, kdy vám přijde, že je prostě něco špatně? Přijde vám, že jste tu sami, mrzí vás pár věcí, které by asi měly být jinak a nic moc nového nezažíváte? Jestli ano, ráda si s vámi podám ruku. Tahle nálada mi totiž klepe na dveře poslední dobou nějak často. Asi je to tím, že mám spoustu věcí na práci, čas letí, nic zajímavého se neděje a já se pak zuby nehty snažím nechat zavřené dveře, aby tahle nálada nevstoupila dál. Ovšem ne vždy se to povede, že ano? 
Právě pak nastupuje tahle chvilka plná úvah nad vaším životem a chuť všechno to špatné změnit. Jenže jak to tak obvykle bývá, některé věci se mění těžko. Nejspíš to ale každý z nás asi jednou za čas potřebujeme. Potřebujeme to nějak dostat ven, odprostit se od všeho a další dny trávit v té představě, že už je to (alespoň částečně) tak, jak má být. Ono na druhou stranu se říká:,,v nouzi poznáme přítele"... a tohle jsou právě ty chvíle, kdy vidím, že mám okolo sebe několik lidí, kteří tu jsou, ať se děje cokoliv. Za to jsem nesmírně vděčná. ♡

Takže jsem momentálně hodila (skoro) všechny trable za hlavu. Zrovna jsem při této příležitosti dělala inventuru věcí. Je až neskutečné, kolik se vám toho klidně i za týden nahromadí na stole a v počítači. Oprášila jsem z poličky vyvolané fotky z Ameriky a zavzpomínala na tenhle velký výlet full of adventure. Sweet memories. Někam bych jela.


Proto březen, jakožto poslední měsíc před tím, než se to všechno sesype a začne peklo, věnuji různým akcím, výletům, návštěvám a jednoduše si ho užiju! Doufám, že se máte skvěle a místo "březen za kamna vlezem" zažijete spoustu skvělých chvil a zajímavých zážitků. 
T. 

No comments