With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Nesouhlasím

Prague, Czech Republic
Odpoledne vyrážíme do Prahy. V posledních dnech se začalo nějak oteplovat a dnes je opravdu krásně. Byla bych hrozně ráda, kdyby to už takhle vydrželo, ale podle předpovědí se to má zase začít kazit. Co se dá dělat. Energii ze slunce musíme načerpat, co to půjde. 
Každopádně jsme přemýšlely, kam bychom mohly zajít na Dejvicích na jídlo. Zjistily jsme, že je tu také YamYam Express, ve kterém jsme byly někdy v únoru na Václaváku a byly jsme spokojené. Cestou jsme narazily na pár dalších zajímavých míst, která určitě někdy navštívíme. V YamYam jsem si tentokrát dala Japanese Taste, Please s kuřecím masem ze sekce - It's Noodle Time. K tomu jsme měly malinový YamYam Limo Mix. Všechno bylo vážně výborné!
Po jídle jsme měly stále ještě chvilku čas, tak jsme zašly na kafe do Starbucksu. 

10. března, den výročí potlačení tibetského povstání. Zároveň také pravidelně konaná akce v Praze na podporu lidských práv zejména v Tibetu a poukázání na porušování lidských práv v Číně, která je organizovaná Amnesty International České republiky.
Během tohoto programu zahrála pár písniček i kapela Zrní. Dostaly jsme papírové bubliny a poslechly si názory několika lidí.
Je mi až zle a smutno z toho, co s lidmi v této oblasti provádějí. Nemyslím si, že je v pořádku, když existuje místo, kde se lidé ze zoufalství zapálí nebo nějakým jiným způsobem ukončí svůj život. Doufám, že se o tuto problematiku bude zajímat více lidí, aby byla větší pravděpodobnost, že se bude moci něco změnit.

Překvapilo mě, kolik se zde sešlo lidí a vyjádřilo svůj nesouhlas. #freeTibet

No comments