With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Fish & Chips, EMA espresso bar

Prague, Czech Republic
Středeční odpoledne trávíme opět v Praze. Ještě že jí máme tak blízko. Odpadla nám angličtina a my jedeme do centra někam na oběd. Nedávno jsem našla restauraci Fish & Chips, která vypadala opravdu moc dobře a náš plán je tedy jasný. Měly jsme takový hlad až jsme z toho nasedly na špatnou stranu metra a musely jsme se vracet. Ani zvolený výstup, který byl poněkud vzdálen našemu cíli, nás nezastavil. Konečně jsme dorazily na místo. Jestli vám někdy bude opravdu moc chybět Anglie, zajděte sem. Tady vám to zaručeně zvedne náladu a Anglii připomene.

Dávám si fish burger. K jídlu nám v televizi dávají klasiku - krátké vtipné scénky Mr. Beana. Na zdech nechybí ani fotografie, kde jsou Beatles, sám Paul McCartney, Mr. Bean,.. To je prostě dokonalé.
Kam to bude? Na Abbey Road, Bond Street, Piccadilly Circus nebo snad Oxford Street? 

Naší poslední zastávkou je EMA espresso bar. Lepší kávu jsem zatím asi nikde jinde neměla. Opravdu mám tohle místo ráda. Je tu vždycky taková příjemná atmosféra a k tomu skvělá káva. Co víc si přát?! Jediná škoda je to, že je to tady tak maličké. Chvilku jsme si počkaly a nějaká místa se nakonec uvolnila. Konec konců už je celkem pozdě. Ikdyž já kdybych měla tu možnost, sedím tu také až do noci.

Hezký zbytek týdne. 
T. No comments