With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Winter Wonderland

Špindlerův Mlýn, Czech Republic
Ráno nás budí slunce, které se také rozhodlo nachvíli se ukázat. Vzhledem k tomu, že mi není ještě zrovna dobře, jsem se rozhodla, že na prkno ještě dneska nepůjdu. Mám ale sourozence, kteří mě v tom nenechají. Jdeme se projít do města a zpátky. Venku je nádherně. Sněhu je opravdu požehnaně a tak se většina věcí, které jsou běžně vidět, ztrácí. Na lavičku byste si zkrátka nesedli.


Dáváme si oběd a vyrážíme na Snowtubing. Odpolední srandičky. Říkala jsem si, jak se děti a hlavně ségra trošku vyřádí, ale nějak jsem nasadila moc vysokou laťku a má očekávání smetla ze stolu. První jízdu jsem se rozhodla jet s ní a řeknu vám, to byla vážně jízda. Vzpoměla jsem si na návštěvu Universal Studios v LA, kde nám prokřičela celou cestu v Jurském parku. Tohle totiž od toho nemělo moc daleko. Dvě zatáčky jsem slyšela řev, jak přepadneme a jak chce ven. Vážně jsem si chvilkami myslela, že vyskočí. Poslední zatáčku už nezbyla síla na to mi nadávat, ale už jen brečela. Tím jsem si za celý den udělala krásnou tečku a má reputace klesla úplně na nulu. Něco ve stylu "ani na mě nekoukej, já se s tebou teď nebavím". Naštěstí to zachvilku přešlo a my jsme byly zase kamarádky. Dokonce začala i s vtípky "také se ti převracel žaludek?". Než někam půjdete se svými dětmi/sourozenci/.. předem si nějak ověřte, že je to vážně tak dobrý nápad, jak se zezačátku zdá a pro dítě to nakonec nebude ten takříkajíc "nejhorší zážitek v životě". 


Aby toho nebylo dnes málo, jdeme do města na večeři do pizzerie Belmonte. Rezervace byla možná až na osmou hodinu. To ale vůbec nevadí. Jdeme pěšky, alespoň se zase trochu projdeme.

Po večeři pokračujeme dámskou jízdou na drink do Silver Rocku. Dávám si tradiční Manhattan. Vedle nás sedí velká italská skupina, ve které neustále přibývají členové a tak si říkám, proč se sem Italové zrovna rozhodli podívat, když mají hory (a lepší) u sebe "doma". Těžko ale budu spekulovat nad tím, jaký důvod mají nebo nemají. :-)
Večer byl fajn i celkově celý dnešek. Hezký pátek. 
T.


No comments