With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Vrchlabí

Vrchlabí, Czech Republic
Počasí se neustále mění a dneska na kopci nebylo vůbec hezky. Fouká hrozně vítr a my jsme se rozhodli na svahu dneska nemrznout a zajet na oběd do Vrchlabí. Je tu restaurace La Petite France.
.. Skvělé místo a ještě ke všemu to byl vážně gastronomický zážitek. S tátou jsem si dala šneky po provensálsku a jako hlavní jídlo jsem měla vepřovou panenku s rizotem a omáčkou s hříbky. Jedno lepší než druhé. Všechno bylo i krásně naaranžované a kdyby to někoho vážně zajímalo, má dokonce možnost se podívat, jak se celé jeho jídlo vaří. Mají otevřenou kuchyň. :-)


Potom jsme zašli do obchodu sehnat pár věcí a náš malý výlet zakončili v kavárně "Café u Zvonu". Uvnitř to bylo docela roztomilé. Připomínalo mi to ty místa, kam si každý vezme knížku, nějakou práci nebo si přijde jen s někým popovídat a strávit příjemné odpoledne. Ještě ke všemu retro výzdoba a polička plná starých knížek.. Omlouvám se, jestli je to pro někoho nezajímavé, ale tyhle místa mám ráda, když si je můžu spojit i s dobrou kávou (a třeba i sladkou tečkou).
P.S. Měli tu výborný citát na stěně, ze kterého asi udělám svou mantru nebo motto života - COFFEE! YOU CAN SLEEP WHEN YOU'RE DEAD!


Když jsme se vrátili zpět do Špindlu, vzala jsem si foťák a šla jsem se projít. Hrozně se mi líbí, jak jsou ty stromy na vrchu úplně zmrzlé. Pustila jsem si k tomu do sluchátek nový (krásný) single od Jess Glynne - Hold My Hand a vrátila jsem se akorát na biatlon. Celý závod byl opravdu povedený. Ještě nám chyběli vlaječky, ale fandili jsme, co to šlo i tak. Myslím, že druhé místo je zasloužené!


Večer nás už jen čeká další odveta Time's Up filmů a celebrit. 
Hezký víkend, 
T.

No comments