With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Leden/ Únor

Poslední měsíc utekl jako lusknutí prstu. Začala plesová sezóna a ve třídě jsme se také pomalu začali dohadovat, co vlastně my budeme dělat na našem maturitním plese. Teď už to máme víceméně domluvené a trénujeme, co to jde v rámci časových možností. :D
Během toho jsem párkrát zajela do Prahy a nakonec na mě po tom všem spěchu padla chřipka. 


Musím říct, že jsem si ale napsala další místo na seznam, kam chodit častěji. Při čekání na tramvaj (ve Vodičkové) jsem si všimla, že je naproti nám Yam Yam - viděla jsem na to několik dobrých recenzí a tak se plánovaná kavárna vyměnila za dobré jídlo. Bylo to vážně výborné. Dala jsem si "curry my chicken" a jasmínový čaj. Obsluha byla moc milá a interiér vypadá skvěle! Určitě někdy zajděte!


Také nám začali jarní prázdniny. Letos jsme "šťastlivci" a máme je první. Škoda, že jsem začátek proležela. Dneska ještě ne zrovna "ready" jsem přijela do Špindlu za zbytkem rodiny a kamarádama. .. Musím se pochválit (nikdo jiný to za vás lépe neudělá, že?), zvládla jsem to! Na sever jsem jela zatím jen autem, tak jsem se trochu bála, abych autobusem nedojela na jiný konec republiky.

Přijela jsem nejspíš do sněhového ráje! Je tu krásně. Šli jsme se před večeří ještě projít, dát si svařák a večer nás čeká hra "Time's Up - Filmy". 


Hezký týden! 
T.

No comments