With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Maturitní ples // Graduation ball

Maturitní ples 4.A a 4.B - Moulin Rouge - 13.2. 2015

Opravdu nechápu, jak je možné, že už je pátek a s ním i náš maturitní ples. Poslední týden jsme se skoro nezastavili a snažili se dohnat poslední věci. Dneska premiérový večer a jediné v co doufám, je to, aby všechno dopadlo bez problému a my si všichni užili ten nejskvělejší večer!

Dopoledne jsme měli generálku, doladili jsme potřebné chybějící věci, připravili tombolu a vyzkoušeli si všechna naše vystoupení. Potom jsme si skočili na oběd do Rock'n'Roll Clubu na burgera, abychom se do těch šatů mohly večer "lépe" dostávat. :D 
Jedu na otočku domů, kde se tak sotva zastavím a opět vyrážím.. tentokrát na účes. Chtěla jsem jen jednoduchý drdol z kudrlinek a do něj jsem sehnala takové kamínky.

Na půl šestou už míříme do Kulturáku, kam přijíždí i kapela, osvětlovač, kameraman, moderátor, fotograf a všichni Ti, co se plesu nějak účastní. Ještě rychle obíháme stoly, na které dáváme čísla, aby rodiče (příbuzní, kamarádi,..) věděli, kam mají zamířit, až sem přijdou. 

Zapoměla jsem zmínit, že tématem našeho maturitního plesu je Moulin Rouge. Musím říct, že nás všechny musím pochválit. Na výdobu jsme spojili všechny naše síly a zařídili si vše sami bez pomoci nějaké firmy. Klukům patří nesmírná pochvala za vyrobení mlýna u vstupu do naší šatny! 
Co dalšího tu můžete vidět? Nechtěli jsme ohranou balonkovou bránu, tak se nechala vyrobit kovová konstrukce, na kterou se dal nápis Moulin Rouge a světýlka. Dál tu máme stánek s Cupcakes od Cukrátkárny, rozcestník co kde je, Fotonaut,... :-)


Čas opravdu utíká a nervozita pomalu stoupá. Do sálu se začínají pouštět hosté a náš oficiální večer je definitivně oficiální. Rodinka také dorazila. Nesmíme zapomenout na nějaké společné fotky do rodinného alba.

.. Na plátně nám už běží odpočet, na kterém se ukazuje, že zbývá do začátku nějakých 15 minut.  Zjistili jsme, že je venku stále fronta až ven (tolik lidí?), tudíž prodlužujeme čas o 15 minut. Nevím, jak se sem ty lidi vejdou, protože už teď je tu dost plno. Vážně jsem nečekala, že se lístky prodají tak rychle a všechny. 

S holkama jsme zašly na jednoho panáka na kuráž a zbavení se nervů. Hned jsme samozřejmě musely být zdokumentovány. :-D 
Děkuju, že Vás mám! ♡ Kamarádky do deště! 


3..2..1.. Jdeme na to! :-)
První má nástup 4.B, kde to kluci na začátku pořádně roztleskali. 

Další části maturitního plesu se mi spojili tak do 10 min. Bylo toho hrozně moc a nestíhala jsem se skoro ani zastavit. Následovalo šerpování, proslovy, předání dárků, přípitek, zlatý déšť, tance s profesory, rodinou a přáteli. K tomu nás doporvázela skvělá kapela TopBand, za kterou jsem moc ráda, protože hrála naprosto skvěle!


Myslím, že na ples nikdy nezapomeneme. Už jen z toho důvodu, že okolo nás neustále někdo byl s foťákem. Celý ples nám nafotil Ondra Kodras, od kterého máme opravdu skvělé záběry! 
(Nesmím zapomenout na fotky od Míši táťky a taky mého taťky. (Zabralo to celkem dost času, než jsem se přes všechny fotky prokousala, ale stálo to za to!))


Půl dvanácté, my odhazujeme šerpu, kterou jsme museli střežit do téhle doby, abychom měli štěstí do dalších měsíců nebo alespoň takhle se to říká. Snad se to povede a štěstí při nás bude stát! Po odšerpování se běžíme rychle převlékout a připravit se na půlnoční překvapení. Nechápu, jakto že to uteklo takhle rychle. Začínáme úplně přesně a já se nemůžu dočkat, protože jsem ráda za to, co jsme nakonec zvládli nacvičit!
Abychom dodrželi téma celého plesu, tak samozřejmě nesmí chybět kankán. Půjčily jsme si s holkama přesné kankánové sukně, šortečky a jsou naprosto dokonalé!!!
Co tam máme dál nebudu přeci prozrazovat, když je to překvapení... tedy spíše bylo. Na celé půlnoční překvapení se můžete podívat na tomto odkazu, pokud chcete. (Nezapomeňte přepnout do HD). (VIDEO)


Nejde ani slovy popsat, jak moc jsem vděčná za to, jak celý ples dopadl. Neskutečně moc jsem si to užila a budu na něj opravdu ráda vzpomínat. Všem, kdo se přišli podívat moc děkuju, protože mi to udělalo vážně radost a celkově publikum bylo na jedničku. Klidně bych si to zopakovala ještě jednou. 


No comments