With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Pharrell Williams

O2 arena, Českomoravská 2345/17, 190 00 Prague 9, Czech Republic

Pharrell Williams - Dear G I R L Tour


Konečně konečně! 17. září je tu a sním i Pharrell Williams a jeho Dear G I R L Tour.

Koncert začíná v osm, tak nám stačilo být tam před sedmou. Dlouho jsem v pražské O2 aréně nebyla a docela mě překvapilo, jak je to tu hezky upravené.

Pharrell má dvě předkapely. První hraje Cris Cab. Znala jsem od něj jen jednu písničku, kterou právě nazpíval s Pharrellem. Jinak jsem všechny písničky slyšela poprvé. (Až na výjimku, kdy zahrál cover Pumped Up Kicks od Foster the People). Jeho písničky byly hodně ve stylu reggae. Po něm nastoupila zpěvačka Lousie Rose Allen známá pod stage jménem Foxes. Já jsem znala dvě písničky. Spíš jsme obdivovaly bubeníka a taky její British accent. :-DKonečně se dostáváme k hlavnímu programu, kvůli kterému tu dnes jsme. :-)
Pharrell nastoupil krátce po desáté. Nebudu tady popisovat, co všechno se dělo. To asi ani s koncerty moc nejde. Jen jsem z toho byla a jsem naprosto nadšená. Bylo to skvělé! 

Pharrell rozdával pozitivní náladu už od začátku! Dokonce si i vzal na podium několik fanoušků (to jsem asi u nikoho jiného neviděla) a zahrál písničky, které sám pro někoho napsal ( Hot In Herre - Nelly, Hollaback Girl - Gwen Stefani,..) - takové malé vtipné zpestření. :D Dále zahrál i Blurred Lines a Get Lucky. :) 
Nezapoměl na svůj módní doplněk - klobouk. Hudební a módní ikona zároveň. Řekli byste, že je mu už 41? 

Také měl úžasné animace na velké obrazovce a celé vystoupení doprovázely jeho tanečnice The BAES. Jeho album G I R L se mu opravdu povedlo! :-)  Tady jsem dala dohromady pár krátkých videí z telefonu. Malá ochutnávka toho, jak moc báječně to včera vypadalo. Byl to skvělý zážitek. ♡T. 

No comments