With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

#MBPFW - 1

Prague, Czech Republic

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

Odpoledne vyrážím do Prahy. Nejdřív si musím zajet do Running Mall, kde je Grand Prix Expo a jdu si vyzvednout startovní číslo s čipem na běh.
Potom se vracím zpět na Dejvice, kde se scházím se Zuzkou a jedeme na Staroměstskou. Včera začal Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend  (#mbpfw) a v posledních dnech prázdnin jsem se rozhodla koupit lístky, aby to září bylo o něco hezčí. Vzhledem k tomu, že máme dost času do další přehlídky, tak nejdřív míříme do našeho oblíbeného místa - Mistral Café

Dáváme si kávu a něco sladkého k tomu. 


Jdeme do Právnické fakulty, kde se všechny přehlídky konají. Prostory uvnitř jsou upravené tak, že ani nepoznáte, že je to univerzita. Hlavně to atrium. Udělali to opravdu hezky! 
Dostáváme náramky a čekáme na první přehlídku PIETRO FILIPI SILVERLINE BY IVANA MENTLOVÁ. (Pietro Filipi)

Každopádně kolekce na jaro/ léto 2015 se mi opravdu líbila. Jednoduché barvy černá/bílá, střihy především velikostně větší, ale vypadá to právě zajímavě. Hodně sáčka, větší kalhoty, šaty. Opravdu skvělé! 


Následující přehlídku měla KATEŘINA GEISLEROVÁ (Facebook - Kateřina Geislerova)
Mohly jsme vidět už trochu barevnější kousky. Některé šaty byly opravdu pěkné a hlavně bylo to uděláno z pěkného materiálu. Jediné, co mě trochu děsilo, bylo vidět ty holky, které vypadají, jak kdyby rok nic nejedly a tudíž se jim na těch podpatcích chodí hůř. Všechny to naštěstí v pořádku bez pádu ustály. Tenhle "módní trend" chodících (skoro)koster asi nikdy nepochopím.

Během přehlídek, jsem si všimla, že v předních řadách seděla Ivana Chýlková, Lukáš Hejlík s Veronikou Fašínovou, holky z Bloges Robes, Simona Krainová a Karel Vágner,..


Vyfotila bych vám více fotek, ale baterka telefonu už svítila červeně a s každou fotkou klesala ještě víc. :(
T. 

No comments