Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Golf

Nová Bystřice, Czech Republic

Dnešní plán je jasný. Po snídani jedeme na golf do Nové Bystřice. Máme zamluvené dva flighty na 18tce (Monachus) a tři buginy. 
Dáváme si kafe před startem a můžeme vyrazit. Jedu s bráchou v jedné bugině. Máme zrovna nějakou novou, protože má i stěrače, tachometr, dálková světla, blinkr,.. :D 
// Todays plan is well known. We’re going to play golf in Nová Bystřice. We have a reservation on the golf course with 18 holes (Golfresort Monachus) and we’ve reserved 3 golf buggies.
I’m driving one buggy with my brother. We have quite a new one because it has lots of new improvements such as windscreen, speedometer, direction indicator, headlamps
,.. :DZačínám opravdu dobře. Hned na první jamce jsem ztratila červený M&M’s míček, ale to jsme ho do poslední chvilky viděli.. Zvláštní. 
// My start is really successful. Immediately I've lost my red M&M’s ball, but I don't know how because I saw him till the very last moment.. Strange :D

Zbytek hry se to střídalo jamku po jamce. Jednou vám to jde, podruhé zase ne. Někdy je dobrý start a pak naberete několik ran na greenu nebo naopak. Každopádně musím říct, že se hrálo opravdu dobře. Počasí nám také vyšlo a všem se to povedlo! :-) Pozitivní a optimistický pohled na věc je nejdůležitější! Kdo by taky mohl čekat golfové zázraky, když už jsme nehráli zase jak dlouho. 
// The rest of our game is changing like weather. :D Once you are successful, next time you are not. Sometimes you have a good start and then you spoil your sinking the putt or the other way around. Anyway I have to say that the game was really good. Weather was also great! :-)
Positive and optimistic general view of game is the most important!

Hned po návratu si pouštíme venku zprávy (18ti jamkové hřiště zabere asi 4-5 hodin + jídlo) a potom film “HUGO a jeho velký objev”. Film z roku 2011, který vyhrál 5 ocenění Oscar.
Hlavní roli má : Asa Butterfield - Hugo Cabret
Chloë Grace Moretz - Isabelle
Ben Kingsley - Georges Méliès
Sacha Baron Cohen - Hlídač nádraží
Je to opravdu moc hezký film! Dobré herecké obsazení a líbí se mi pár myšlenek, které ve filmu byly sděleny, ale tahle nejvíc. 
◦ Hugo Cabret: ,,Představoval jsem si, že celý svět je jeden velký stroj. Stroje nikdy nemají žádné součástky navíc. Mají vždycky přesně to, co potřebují k chodu. Tak jsem si představoval, že kdyby svět byl jeden velký stroj, nemohl bych být součástkou navíc. Musel bych tady být z nějakého důvodu. A proto jsi tady také z nějakého důvodu.

// When we got home we turned on the TV to see the news and after that we watched a film called “HUGO”. This film was released in 2011 and also it won 5 Oscars. 
Lead roles had : 
- Asa Butterfield - Hugo Cabret
- Chloë Grace Moretz - Isabelle
- Ben Kingsley - Georges Méliès
- Sacha Baron Cohen - Station Inspector
It was really nice movie and the cast was good. I liked some thoughts, ideas or quotes.
Hugo Cabret: “I’d imagine the whole world was one big machine. Machines never come   with any extra parts, you know. They always come with the exact amount they need. So I  figured, if the entire world was one big machine, I couldn't be an extra part. I had to be here for some reason. And that means you have to be here for some reason, too.”No comments