With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Golf

Nová Bystřice, Czech Republic

Dnešní plán je jasný. Po snídani jedeme na golf do Nové Bystřice. Máme zamluvené dva flighty na 18tce (Monachus) a tři buginy. 
Dáváme si kafe před startem a můžeme vyrazit. Jedu s bráchou v jedné bugině. Máme zrovna nějakou novou, protože má i stěrače, tachometr, dálková světla, blinkr,.. :D 
// Todays plan is well known. We’re going to play golf in Nová Bystřice. We have a reservation on the golf course with 18 holes (Golfresort Monachus) and we’ve reserved 3 golf buggies.
I’m driving one buggy with my brother. We have quite a new one because it has lots of new improvements such as windscreen, speedometer, direction indicator, headlamps
,.. :DZačínám opravdu dobře. Hned na první jamce jsem ztratila červený M&M’s míček, ale to jsme ho do poslední chvilky viděli.. Zvláštní. 
// My start is really successful. Immediately I've lost my red M&M’s ball, but I don't know how because I saw him till the very last moment.. Strange :D

Zbytek hry se to střídalo jamku po jamce. Jednou vám to jde, podruhé zase ne. Někdy je dobrý start a pak naberete několik ran na greenu nebo naopak. Každopádně musím říct, že se hrálo opravdu dobře. Počasí nám také vyšlo a všem se to povedlo! :-) Pozitivní a optimistický pohled na věc je nejdůležitější! Kdo by taky mohl čekat golfové zázraky, když už jsme nehráli zase jak dlouho. 
// The rest of our game is changing like weather. :D Once you are successful, next time you are not. Sometimes you have a good start and then you spoil your sinking the putt or the other way around. Anyway I have to say that the game was really good. Weather was also great! :-)
Positive and optimistic general view of game is the most important!

Hned po návratu si pouštíme venku zprávy (18ti jamkové hřiště zabere asi 4-5 hodin + jídlo) a potom film “HUGO a jeho velký objev”. Film z roku 2011, který vyhrál 5 ocenění Oscar.
Hlavní roli má : Asa Butterfield - Hugo Cabret
Chloë Grace Moretz - Isabelle
Ben Kingsley - Georges Méliès
Sacha Baron Cohen - Hlídač nádraží
Je to opravdu moc hezký film! Dobré herecké obsazení a líbí se mi pár myšlenek, které ve filmu byly sděleny, ale tahle nejvíc. 
◦ Hugo Cabret: ,,Představoval jsem si, že celý svět je jeden velký stroj. Stroje nikdy nemají žádné součástky navíc. Mají vždycky přesně to, co potřebují k chodu. Tak jsem si představoval, že kdyby svět byl jeden velký stroj, nemohl bych být součástkou navíc. Musel bych tady být z nějakého důvodu. A proto jsi tady také z nějakého důvodu.

// When we got home we turned on the TV to see the news and after that we watched a film called “HUGO”. This film was released in 2011 and also it won 5 Oscars. 
Lead roles had : 
- Asa Butterfield - Hugo Cabret
- Chloë Grace Moretz - Isabelle
- Ben Kingsley - Georges Méliès
- Sacha Baron Cohen - Station Inspector
It was really nice movie and the cast was good. I liked some thoughts, ideas or quotes.
Hugo Cabret: “I’d imagine the whole world was one big machine. Machines never come   with any extra parts, you know. They always come with the exact amount they need. So I  figured, if the entire world was one big machine, I couldn't be an extra part. I had to be here for some reason. And that means you have to be here for some reason, too.”No comments