With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Billund - Legoland

Vzhledem k tomu, že větší část naší posádky jsou děti, vložili jsme do programu i výlet do Legolandu. Můj první plán, že tu někde zakotvím v kavárně, nevyšel, protože to tady není moc možné mezi tím davem lidí. 

Čeká mě tedy zábavný den na atrakcích, kterým jsem se původně chtěla vyhnout. Nicméně není to nic, co by mi zase nějak zásadně vadilo. Kdy jindy se ještě dostanu do Legolandu v Dánsku, že?  
Kupujeme rychlostní pas, abychom nemuseli u každé lepší atrakce čekat 45 minut. Je tu celkem blázinec. Co na druhou stranu od zábavného parku pro děti čekat, ne? 

Co se týče toho, na jaké atrakce jsme se dostali, tak se mi asi nejvíce líbily ty vodní. Nejvtipnější ale byla ta, kde jsme museli nasednout do hasičského auta, sami ho rozjet, vystoupit, uhasit "oheň", nasednout zpět a vrátit se. Takhle jsem se ještě nepobavila. 
Dál jsme si prošli mini městečko. Celkem mě překvapilo, že na výstavbu jedné menší části, bylo použito 12.5 milionu kostiček a jednomu člověku by trvalo 12 let jí postavit. Ještě jsme tu zašli do akvária a tím náš program končí. Do pokoje jsem se dostala kolem šesté hodiny, lehla si a spala až do osmi. Byl to vážně náročný den, ale nakonec jsem si ho vážně užila!
Po večeři si jdeme sednout do baru, kde si musím dát kávu a k tomu mám i skleničku růžového. 

Mějte se hezky. 
Zatím ahoj,
 T.

2 comments

  1. Máš k videům hezký písničky :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Našla jsem nedávno stránku, na které jsem právě pár zajímavých objevila a přišlo mi, že se k videům docela hodí. Tak snad ano, moc děkuju! :-)

      Delete