With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

RunTOUR 2014 - Ladronka

Břevnov, 169 00 Prague-Prague 6, Czech Republic
Další běžecký závodní den je tu. Tentokrát se jedná o událost od RunTOUR a poslední běh v této sezóně v pražské Ladronce. Přihlásili jsme se na 10tku.

Mělo být dneska ještě poměrně hezky, ale očividně se slunci ven moc nechce. Takže místo šortek bereme delší kalhoty, nad triko bundu a vyrážíme.

V porovnání s během RunCzech je tohle více "komornější" událost. Docela se děsím, protože se sem právě přihlašují ti, kdo už mají poměrně dobré výsledky v běhu. Ale tak co, mezi posledními vždycky někdo být musí a neběháme o místo, ale o zážitek a dobrý pocit ne? Navíc ještě nejsem zdravotně úplně "ready".  :-D :-)

Koukli jsme se na vybíhání 5km, které startovali ve 12. Účastnili se ho tváře TV Nova (Nova je sponzorem), tak se kolem toho dělalo větší "halo". Potom jsme si šli sednout do auta, protože je opravdu chladno a vybíháme až v 1.

Jdeme se připravit a míříme na start. Trasa je hezká. Běžíme Ladronkou. Je tu udělaná hezká asfaltová dráha s občasným zvýšení nebo snížení, ale nic drastického. :-)
Počasí je při běhu nakonec příjemné a řekla bych, že lepší než když je teplo.

Dopadlo to přesně jak jsem si myslela. "Rychlíci" nás trumfli hned v prvních kilometrech a tak jsme závod běželi v malé skupince a to jen upozorňuji jsou lidé s časy třeba tak do 1:15:00. :-) Ale bylo to moc hezké. Sice jsme před i po závodu málem umrzli, při závodě jsem občas přežívala, ale udělala jsem si osobní rekord. Zaběhla jsem to za 1:07:54 a jsem opravdu spokojená! :-)


Mějte se hezky. :-)

No comments