With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Výlet

Ceske Budejovice, Czech Republic
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Odpoledne vyrážíme do Českých Budějovic. Táta mi zastavuje u nákupního centra IGY, oni jedou do kina. Já se jdu projít. Dneska je celkem hezky, svítí ještě naštěstí slunce, ale podzim je podzim a chladno už je stejně.

Růžovou pusu všem  aneb "Jen růžová to může být". x

Směr hlavního náměstí vím, teď ho ještě přesně najít. Cestou jsem v boční ulici viděla žluté malinké auto. Přesně to, jaké měl Mr. Bean!
Procházím dalšími různými uličkami a modlím se, ať nejdu úplně někam do pryč. Odtud by mi mohl pomoci maximálně tak chytrý telefon, který by mi ještě mohl vynadat, kam jsem to došla. To se ale nestalo, protože jsem našla na konci jedné ulice rozcestník. Bezva, překvapivě už jsem blízko a na správné cestě. Občas se musíte sami pochválit, když to za vás neudělá nikdo jiný. :-D


Neděle. Všechno je zavřené. Fotím věci kolem sebe a vidím pár odvážlivců, kteří se překonali a šli se v neděli odpoledne přeci jen projít. :-)
Chěla jsem zajít do Café Au Chat Noir, ale nakonec jsem si to rozmyslela a pokračuji v procházce dál. Narazila jsem na pár zajímavých míst. Ještě do příště dojít na místo s lavičkou Václava Havla. :-)Vracím se zpět k Igy. Jdu si sednout do kavárny a dávám si chvilinku pauzu. 


Pak ještě kouknu do Dobrovského, jestli nemají novou knížku Havel od Michaela Žantovského pro tátu, ale ještě jim nepřišla. :-)
A nakonec jdu do Lindexu kouknout na tu kolekci od Jean Paul Gaultier. Myslím, že je super! :-)

Jedeme zpět. Je šest hodin odpoledne a je tma. Tahle změna času stojí opravdu za to! 
Bereme si dýně. Kreativní chvilka. 

Jack-o'-lantern

T. 

No comments