With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Brunch - Areál Botanika

Horní Bezděkov, Czech Republic
Chystáme se na Botaniku. Dnešní gastronomickou událostí je Lovecký Brunch. Cestou jsem zkusila natočit video pomocí nové funkce time-lapse v telefonu. Posuďte sami, jak se vám to líbí. Mě to přijde na tyhle videa opravdu super! :-)


Na připravené specialitky se můžete podívat v přiloženém menu. Bylo to opravdu výborné!


Venku udělali nové sezení s terasou, jezírkem a všude to teď hraje barvami. Na okolních stromech přirostlo několik houpacích sítí a obecně celý komplex teď vypadá moc hezky.


Pak jsme nasedli do auta a rozhodli jsme se jet k Velké Dobré na pole, aby si ségra mohla nachvíli pustit draka. S překvapením tu bylo strašně moc aut a nějaká akce. Pořadatelem byla jedna nejmenovaná strana - nojo, týden do voleb.
Zůstali jsme proto na druhém poli, které sloužilo jako parkoviště. Jinak bychom si draka nepustili. Foukal dobrý vítr, tak to bylo fajn. Chvíli na to jsme byli upozorněni, ať draka stáhneme dolů, protože nad námi začali létat letadla, tak aby náhodou nedošlo k možnému "zásahu".. :-D
Konkrétně to byla přehlídka historických letadel z 2. světové války (z Francie, USA, Německa i Česka). Chvilku jsme se podívali a vyrážíme domů udělat si krb.


Také bych Vám chtěla moc poděkovat! Dneska blog přesáhl sledovanost 2000 lidí! Děkuju! :-)
 Hezký zbytek neděle. 
T.

No comments