With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

2019... díky.

Tak jo, uděláme prostě za 2019 tlustou čáru a zkusíme to tady na blogu znovu. Třeba to s tím psaním půjde v 2020 trochu lépe. Už jen kvůli tomu, kolikrát si na to vzpomenu a kolikrát bych si tu chtěla nějaké věci odložit, abych si je někdy v budoucnu připomněla a neměla jen několik fotek v telefonu, které mi za pár měsíců nic moc neřeknou. Tak to prostě v 2020 tady zase občas zkusim, jo?


(Tohle je spíš jen takový reminder pro mě. Kdo ví, jak to celé půjde a v jakém duchu se rok 2020 potáhne. Taky je možné, že tady toho tolik neskončí - zase - a všechno zůstane někde v šuplíku na papíře nebo na věčnost ztracené někde hluboko v mojí hlavě.. ale to si řeknem za rok).

2019 ... Tolik mi toho dal, naučil, ukázal!
- Ukázal mi Londýn v jiným světle (a vlastně i výšce ze 14. patra mého studentského bytu).
- Ukázal mi život ve velkoměstě, který mě na moje překvapení strašně vyčerpal a tím mě naučil a přesvědčil o tom, že nejsem taková "big city girl", jak jsem si doposud alespoň částečně myslela. Možná je to věkem, možná to tak vždycky bylo a jen jsem to neměla možnost zažít. I přesto mi ty busy ulice a lifestyle občas zachybí.
- Dal mi spoustu dalších přátel z blízka i úplně z daleka.
- Dal mi lásku, kterou jsem paradoxně měla už 8 let vedle sebe. Ale na to nejlepší se vyplatí počkat, že?
- Ukázal mi další super místa na tomhle našem světě.
- Naučil mě tolik zajímavostí (i blbostí) ze studijního oboru a ukázal mi, že digitální marketing dokáže být děsně cool, když se v tom najdeš a nebo poznáš lidi, který ti to umí kreativně a zábavně předat.
- Naučil mě brát nějaký konce jako další součást téhle naší životní cesty (třeba konec bakaláře na RHUL) a brát je jako krok k dalšímu pokračování.
- Ukázal mi, jaké to je být na úplném studijním vyčerpání (aka doba, kdy jsem si z diplomky sedla na zadek a měla z ní chvilkama trochu vítr nebo když jsme se spolužačkou daly 24h beze spánku na dokončení skupinové práce).
- Dal mi mraky fotek z analogu, díky kterýmu je mám teď vytisklé při ruce a nalepený v albu .. a ne jen někde na virtuální hromádce, kterou už stejně nikdy neprohrabu.
- Zase mě naučil si zabalit svůj život do krabic a ty si společně i s mou maličkostí zase přesunout zpátky domů a začít plánovat jiné hnízdo.
- Naučil mě trpělivost hlavně v době, kdy člověk balancuje svůj osobní život se studiem nebo třeba v době, kdy člověk lítá z jednoho pohovoru na druhý.
- Naučil mě zase chvilku nedělat vůbec nic po ukončení magistra a vlastně po všech těch letech ve školství prakticky od základky (.. a možná toho trochu využít/zneužít a zlenivět - ale od toho tu je nový rok, aby to člověk zase změnil, že?).
- Ukázal mi, že můžu být ještě pyšnější ségra na svoje sourozence a dal mi tolik podpory od rodičů a rodiny celkově, že mě to pořád hrozně hřeje u srdce.
- Naučil mě si víc vážit času s blízkými, protože čas už není na ledajaké rozdávání.

... a tak mi celkově ukázal, jak svým způsobem zase předčil ty předešlé roky a jak byl naprosto super (ikdyž o tom člověk v jistých momentech pochyboval)! A za to nesmírně vesmírně děkuju.

Tak 2020, s čím přijdeš ty?

T.

No comments