With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

EMA, Prague Design Week

Prague, Czech Republic
Dnes opět míříme do Prahy. Máme pár akcí, které chceme navštívit. Nejdřív ale jdeme na oběd do YamYam Express. Chtěla jsem si dát rýži s kari, ale když jsem se zeptala, jak moc je to ostré, bylo mi řečeno, že je to to nejpálivější, co mají. Dobře, tak jsem skončila opět u nudlí phad tai, které nezklamou. Zkrátka si umím vybrat. :D 

Po jídle jsme zašly do oblébené kavárny EMA espresso bar. EMA je vždycky nejlepší volba! Dokonce jsme si i sedly na místečko u dveří, které bylo výjimečně volné. Vedle kávy a brusinkové domácí limonády jsme si samozřejmě vyndaly rozbory děl, protože se musíme stále a pořád učit. Už abychom to měli všichni za sebou!
Pokrařujeme dál. Nasedáme na metro, kterým se přesouváme na Anděl. Dnes je ve výdějně ZOOT.cz nějaká akce pojmenovaná Pop-up Shop poctivých značek & workshop HNST.LY. Tak já nevím, jestli jsme tam byly moc brzy nebo nějak nefungovala organizace, každopádně jsme zase rychle odešly pryč, jelikož tam nic nebylo, žádné uvítání, žádné upozornění, že by se něco konalo,.. trochu nás to zklamalo. Ale kdo ví, třeba se to později nějak rozproudilo. Nicméně když už jsme byly na Smíchově, tak jsme skočily do centra podívat se po nějakých obchodech a sehnat dárek. 

Další zastávka nás čekala u Staroměstského náměstí v Kafkově domě. Akce Prague Design Week, která probíhá už od 11. května a končí v neděli, představuje druhý ročník výstav různých designerských kousků.  
Byla možnost vidět několik zajímavých věcí. Dokonce jsem ochutnala "prague design week" cupcake od LELÍ'S CUPCAKES, kerý byl opravdu výborný! 
Hezký zbytek týdne,
T. 

No comments