With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Sobota

Prague, Czech Republic
Přeji všem krásný večer!

Poslední dva dny byly celkem náročné a já si momentálně užívám chvilku, kdy si konečně můžu odpočinout, protože vím, že zítra nemusím znovu vstávat před šestou. Každopádně ani jednoho dne nelituji, protože jsem si oba užila.

V pátek jsme měli ve škole poslední zvonění. Jediný den, kdy okolo školy můžete potkat všemožné pohádkové postavy, masky a kostými z různých období nebo obecně cokoliv. Zároveň se přitom asi nevyhnete octové koupeli nebo jiné "voňavé" sprše.
Nechápu, jak je možné, že to tak rychle uteklo a střední už je skoro za námi (skoro = zvládnout maturitu). Musím ale říct, že jsme si tenhle den vážně užili a všichni na něj budeme dlouho vzpomínat! :-)

A co má sobota? První přijímačky za mnou, certifikát z kurzu hotový a procházka rozkvetlou jarní Prahou. Přesně tak můžu shrnout dnešní den.
Hladová po kurzu jsem zašla na Pad Thai do Yam Yam Express ve Vodičkové. Vzhledem k tomu, že bylo tak krásně a i přesto, že jsem byla unavená, se mi nechtělo domů. Napadlo mně si potom udělat alespoň malý výlet na Náplavku pro tulipány a něco dobrého jako minule (článek zde). Dnes tam ale byla (bohužel) nějaká akce, tudíž jsem si nepřivezla ani tulipány, ani sladkou tečku.
Když už jsem tam dorazila, tak jsem se rozhodla vrátit pěšky zpátky na Malou Stranu přes "Kampa Island". Někomu se to může zdát jako dálka, ale mně takové procházky vůbec nevadí. V tomhle příjemném počasí je Praha totiž vážně nádherná. Není divu, že jsem přijela domů a doslova padla. (P.S. Musím někdy na šlapadlo!)


Doufám, že jste si sobotu užili. Pro mě je to poslední víkend po oficiálním školním týdnu. Teď mně čeká jen pár rozhodujících dní v průběhu května a června, které doufám nějak zvládnu. Tak mi prosím držte palce!

Krásnou neděli Vám přeji! 
T. :-)

No comments