With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

My week

Prague, Czech Republic
Omlouvám se, ale momentálně jsem moc nestíhala. Nastalo teď poněkud složitější období a já se snažila co nejvíce vyhnout všem zařízení včetně telefonu, notebooku,.. abych se mohla věnovat věcem, které musím udělat a jsou důležité. 
Momentálně mám už dva testy konečně za sebou a můžu se zase věnovat i něčemu jinému než hromadě učebnic a sešitů. Nebude to ovšem na dlouhou dobu, protože za necelý měsíc mám testy další. Každopádně budu se alespoň snažit shrnout můj týden, abych byla stále ,,tady”. Věřím, že se alespoň něco zajímavého vždycky najde.

Člověk by si řekl, že snad ani není možné najít jedinou pozitivní věc na tomto období, ale opak je pravdou. Kdy jindy poznáte, že máte kolem sebe tolik skvělých lidí? Patří jim obrovské DĚKUJI. Je vážně milé, když si na Vás někdo vzpomene, aby vám popřál štěstí nebo držel palce. Na telefonu od rána naskakují zprávy typu ,,hlavně mi pak napiš, zvládneš to, myslíme na tebe,...", které dokážou podržet nad vodou... A zároveň když je tu někdo i v momentě, kdy věci nejsou podle představ. ,,Nechceš přijít? Dáme si víno a všechno probereme." Nejde odmítnout a ani ne za dvacet minut sedíte se skleničkou v ruce v okolí těch opravdu ,,true friends", kteří Vás v tom nechtějí nenechat. :'-) Nemá cenu, to tady asi více rozebírat, jistě to znáte a také Vás to vždycky potěší. :-)
Jsem ráda, že se přehnalo to ošklivé počasí neustálých proměn a střídání teplot. Ikdyž jsem ho stejně víceméně viděla jen z okna. Tak snad nám tady to jaro už konečně zůstane na delší dobu! (Musí! Uklidila jsem balkon, který byl po té zimě v opravdu "krásném stavu".) Ještě bych chtěla někdy v příštích dnech zajet do květinářství a koupit něco, co by ho udělalo barevnější a veselejší. 

Musím říct, že jsem se poněkud mýlila, když jsem si myslela, že víkend využiji na odpočinek a relax. Očividně mi to není souzeno. Přesunul se mi kurz, tudíž nevstávám jen v sobotu, ale tentokrát vstávám i v neděli. Třikrát hurá! Alespoň vyšlo hezké počasí a slunce zase trochu dobíjelo energii. Nakonec to nebylo tak zlé a ranní snídaně s výhledem na ještě poloprázdné Václavské náměstí, pohodovou výuku a odpolední brouzdání uličkami hodnotím za jedna.
Ranní "rychlokáva" před kurzem, abych se probudila a dnešní oběd v Soup in the City. Ty žárovky jsou prostě skvělé!

Hezký týden,
T.

No comments