With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Paris… une nuit…

Kladno, Czech Republic

Líčení se SOTHYS Paris


Opožděně, ale přeci. Tento den jsem měla odpoledne ve výhradně holčičím stylu. Neříkám, že pánové nejsou zváni, ale přeci jen, líčení není zrovna jejich koníček. Jedině, že by přišli jako doprovod nebo chtěly zakoupením nějakého produktu udělat radost své polovičce..  

Zašla jsem do kosmetického salónu SVisage na Kladně. Probíhá tu líčení s novou trendovou make-up kolekcí značky SOTHYS Paris s názvem Paříž… jedné noci…
Hlavním porgramem je ukázat techniku líčení s novou kolekcí a ukázat, jak správně postupovat a jaké produkty použít. Je to uděláno tak, že půlka obličeje je klientkám nalíčena a druhou si za asistence zkusí dolíčit samy. Na začátku měly možnost si vybrat, jestli chtějí zkusit spíše denní nebo noční make-up. Také se ukazovalo, jak udělat kouřové stíny pomocí tužky (viz. obrázek - Univerzální tužka na oči).

Opravdu se mi líbí jejich kolekce rtěnek. Je jich tu několik na výběr a vypadají elegantně. Od matných, krémových až po gloss rtěnky. 

Opravdu se mi líbila ta malá lahvička (uprostřed nahoře) s rozprašovačem, ve které je zlatý pudr. Ten  se dá použít jak do vlasů, tak i na pleť. Lahvička je taková retro a roztomilá zároveň. 

V této kolekci je i šátek a deštník, který získáte při určitém nákupu. Mají hezkou kombinaci barev. Červená-béžová-tmavě fialová. Tak rychle, ještě je tu pár kousků! 

Akce se velice povedla. Užila jsem si jedno hezké odpoledne ve společnosti několika milých a přátelských lidí. 

T. 

No comments