With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Dresden

Dresden, Germany

Po týdnu jsem si našla chvilku, abych se podělila o výlet z Drážďan. Omlouvám se, ale je toho teď opravdu hodně a bude ještě více bohužel..  ale STAY POSITIVE - to si musím připomínat každý den, ikdyž ne vždy to funguje. 
Každopádně jsem ráda, že se budu moct podívat po nějakých dárkách na Vánoce, protože jsem se začala mírně děsit, že nic nestihnu koupit.. nebo budu muset udělat ruční výrobu a spoléhat na to, že mě budou mít mí bízcí i tak nadále rádi. :D 
Dopadlo to dobře, ruční výroba se konat nebude (i tak by to asi nedopadlo zrovna na výbornou) a teď ještě najít čas to někdy zabalit, ale to už nebude takový problém. 

Cesta byla celkem v pohodě. V pohodě myslím hlavně v Německu.. v Česku je to poměrně tragédie. Chybí nám tu dálnice a projíždět jednoproudovou silnicí okružní cestou mezi městy je vyloženě za trest. Třikrát sláva pro české silnice!! 

Je opravdu zajímavé, jak mají několik nákupních center/domů vedle sebe. Nepořídíš v jednom? Nevadí, můžeš to zkusit ve třech dalších, co jsou pár metrů vedle. 


Otevíral se tu zrovna dneska Primark, tak tu uvnitř byla fronta až ke vchodu a různě se klikatila. Venku byla demonstrace lidí, kteří Primark neuznávají. Primark je u nich Crimemark. 
O nakupování se zmiňovat nebudu. Lítala jsem z místa na místo a snažila se vybrat nějaké dárky. To asi každý znáte. 

Vánoční výzdoba je skoro všude. Venku se pomalu začínají připravovat trhy. Příští víkend už je vlastně první advent. Zní to děsivě, jak rychle to uteklo.. pomalu tu bude další rok. To už ale trochu odbočuji. 

Podělím se s Vámi o pár fotek, které jsem stihla během mého putování napříč obchody nafotit. 

Jak jste na tom s pořizováním dárků vy? 
T. 

No comments