With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

London Tour

London, UK
Ahoj všichni, jsem tu opět s dalším článkem z Londýna a také s dalším videem. Momentálně je toho ve škole tak moc, že jsem ráda, že to dávám všechno dohromady i s věcmi, které mám jako hobby mimo ty povinné věci okolo. Proto se omlouvám, že o sobě nedávám více vědět během týdne, ale bohužel teď nezvládám dávat dohromady, tudíž víkend je pro mě nejlepší na sepsání všeho a dělání trochu zábavnějších věcí. Během týdne mě sledujte spíše na instagramu (teresa_ha) a hlavně na snapchatu (teresa_ha).
// Hi everyone, I am back with a new blog post and video from London. I am so sorry I am not here so often but unfortunately a lot of school things are happening during the week right now. That is the reason why I am posting something at least over the weekend as I (finally) have some time to do things I like. But still if you would like to see more of my week, go and follow me on Instagram (teresa_ha) and on snapchat (teresa_ha) where I am more often. 
Zpět k článku. Včera jsme si s holkama udělaly den plný nákupů a prozkoumávání dalších částí Londýna. Vzala jsem s sebou foťák, tak jsme i něco nafotily a do toho jsem ještě natáčela. Sama si občas říkám, proč to všechno dělám, ale pak když si někdy vzpomenu, tak jsem ráda, že to mám všechno zdokumentované. 
// But that is not what I wanted to talk about. I wanted to talk about our London tour. Yesterday's trip to London with girls was basically full of shopping, sight seeing and exploring new places of London. I took my camera with me so we didn't only take lots of photos but also I was making a video. Sometimes I am asking myself why am I doing this?, but then I realise that one day I can look back and see these moment so I really don't regret it!
Nejprve jsme zajely na Covent Garden, kde jsem si našla jednu kavárnu v nové mapce, kterou jsem dostala k Vánocům. Jmenuje se Bonjour London a jsou tam právě vypsaná místa, která by člověk měl navštívit (hlavně se moc nejedná o místa, která by člověk znal a většinu našel v průvodcích). Kavárna se jmenuje Monmouth Coffee Company a podle mapky je to místo, které pro místní obyvatele má stejný význam jako Bonanza v Berlíně - ikonické místo s nefalšovanou kávou. Místečko to bylo malé, ale co mě nadchlo bylo to, že jste seděli v centru dění. Kávovar byl defakto hned vedle Vás, a tak jste se mohli koukat, jak se Vám vaše káva dělá přímo před nosem. Za mě jednička s hvězdou a rozhodně ne poslední návštěva! 
Oběd jsme si daly o pár kroků vedle v italské restauraci. Přeci jen je to na tom jídle znát, když restauraci vlastní Italové. Myslím, že jsme se na nákupy posilnily dostatečně. Pokračujeme dál na Oxford Street, kde načerpané síly zase hezky vyčerpáme. Topshop a Urban Outfitters nás skoro zničily, ale i tak jsme ještě měly v plánu photoshoot v Shoreditch. Koukněte na fotky, našly jsme skvělá místa.
// Our first stop was at the Covent Garden where I found in advance one local cafe in a map called Bonjour London. This little pocket map is full of places all over London where people definitely should go at least once. The local cafe is called Monmouth Coffee Company and according to the map description, this place is to London what Bonanza is to Berlin: an iconic place to enjoy genuine coffee. I couldn't agree more. This place was really cute as you were sitting right next to the coffee machine so your coffee was made almost straight under your nose. Definitely, it was not my last visit!
Then we had lunch in some Italian restaurant not far away from the coffee shop. It feels strange but sometimes you can recognise when the restaurant does have a local (Italians in our case) employers. Our journey continued in a direction of Oxford Street. Topshop and Urban Outfitters absolutely discharged our batteries even though we were still going to Shoreditch to take some photos after that. Have a look at the photo collages as we found amazing and crazy photo spots!  
Celý den byl skvělý, tak snad jste si ho užili se mnou ve videu nebo na fotkách. Přeji krásný týden!
// We had so much fun during the day so I hope you enjoyed it too while watching the video. Have a lovely week! 
With love, 
T. 

No comments