With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Christmas 2015

Vánoce jsou pryč a já musím říct, že jsem letos zažila ty nejkouzelnější, které doposud byly. Každé jsou samozřejmě výjimečné, ale tyhle byly obzvlášť výjimečné z toho důvodu, že jsme po delší době zase všichni pohromadě. Společná chvíle, kdy se zastavíme a nemusíme řešit žádné věci okolo, je k nezaplacení. Snad jste si Vánoce také užili!
// This year's Christmas holidays were definitely the most magical one. Of course each holidays are exceptional, but particularly this year’s holidays were extraordinary by reason of being together with my family after such a long time. The moment when we can stop for a while and we don't have to deal with almost anything is priceless. I hope you had a wonderful Christmas time! 
Občas jsem trávila čas s kamerou v ruce. Dala jsem pár záběrů dohromady, tudíž se můžete podívat, na malý zlomek toho, co jsme dělali o Vánoce! Ale přepněte si video do HD! :) 
// Sometimes I took my camera with me to capture what was happening around. I made a little video of these shots so feel free to watch what we did over Christmas. Don't forget to switch to HD! :) 
Ve zbytku článku si můžete prohlédnout všechny fotky. Můžete se tak podívat na úžasné západy slunce, kterými jsme se mohli kochat každý den. Potom se můžete podívat na vánoční Třeboň a na spoustu jiných fotek, které jsem za tu dobu udělala. 
// I took so many photos over Christmas so you can enjoy some of them in the rest of this post. You are mainly about to see several photos of sunsets which feasted our eyes almost every day in the South Bohemia. You can also have a look at christmassy Trebon historical town and much more. 
P.S. Také Vám přijde, že se po 24. prosinci všechna ta atmosféra kolem zdá taková už nevhodná? Člověk se tak dluho snaží naladit na Vánoce, až jsou najednou zase pryč.. Tak zase za rok. :) 
// P.S. Do you also think that after Christmas Day and Christmas celebrations the atmosphere is rather inappropriate? We are putting so much pressure to be in a mood of Christmas and suddenly it's all gone.. Well, Christmas, see you again next year. :)

With love, T. 

1 comment

  1. 100% atmosféra, i kdybych si to pustil v červenci:-)

    ReplyDelete