With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

CHANEL Mademoiselle Privé - Saatchi Gallery London

London, UK
Hezký večer,
přináším další článek tentokrát ze Saatchi Gallery v Londýně, kde jsme navštívili výstavu CHANEL  Mademoiselle Privé. Výstava je zaměřena na vytvoření značky Chanel a celkově na práci Gabrielle "Coco" Chanel a také Karl Lagerfeld.
Nicméně abych pravdu řekla, tak jsme se i s ostatními shodli, že jsme od toho čekali trochu více. Byla možnost prohlédnout si několik místností, které byly zaměřeny různým způsobem. Každopádně chybělo nám k tomu nějaké povídání. Jak jsme brzy zjistili, byla možnost si stáhnout aplikaci na telefon, která pomocí fotoaparátu zjistila, kde se zrovna nacházíte a interaktivně vám něco předvedla na vaší obrazovce. Abych uvedla nějaký příklad, tak jsem ukázala hledáčkem na jedny dveře a mně se objevil v telefonu videoklip, jak Gabrielle Chanel za dveřmi připravuje klobouky a k tomu stručný popis, co se děje. Jakmile jsem došla zbytek výstavy s telefonem, tak to bylo hned zajímavější, každopádně na to jak široce se o této akci povídalo, o aplikaci se nikdo nezmínil. Ostatní o tom také neměli tušení a lidé se mě pak ptali, co to mám v telefonu a hned zapínali fotoaparát a nechápali, že se jim tam nic neukazuje. Ano, musíte si stáhnout speciální aplikaci.. to Vám také nikdo neřekl? :D
I tak to byl ale neskutečný zážitek. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu moct jen tak sebrat a jet se podívat na výstavu v Saatchi Gallery a ještě ke všemu výstavu Chanel. Vidět veškerou práci, chtíč a úspěch na jednom místě je nepopsatelné. Věci, nad kterými běžně zasnete v časopise či videu, teď máte přímo před nosem. Moc jsem si to užila. :-)
Ano, dokonce tu byla i udělaná zahrada!
P.S. Místnost s obřími várnicemi s parfémy a barvami byla skvělá, výstřední a krásně to tam vonělo.
Expozice šatů, dalších modelů a fotek byla úžasná. 

"A girl should be two things: classy and fabulous." - Coco Chanel
Mějte se krásně,
T.


No comments