With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

HAPPY NEW YEAR !

Špindlerův Mlýn, Czech Republic

2014/ 2015


Dnešní den začneme poněkud sportovně a vyrážíme na běžky. Naposledy jsem na nich stála před třemi lety, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Dojeli jsme v pořádku do Myslivny, kde jsme si dali oběd. Potom jsme ještě pokračovali dál a najednou se z toho stal výlet až na turistické rozcestí labského dolu Pudlava. Cesta tam byla poněkud náročnější, ale cesta zpět byla vážně vtipná. Představte si scénku ze Sněženek a machrů, jak sjížděli kopec dolů. Přesně to se mi vybavilo, když se najednou před námi někdo objevil a my museli zabrzdit. V rychlosti, na běžkách, ve stopě, z kopce.. paráda. To na tu poslední chvíli není skoro možné. Nevím sice jak, ale záhadně se mi to povedlo, ikdyž jsem si přitom málem vykloubila obě nohy. :-D Zbytek trasy byl bez problému a nakonec jsme ujeli kolem 9 km. 


.. Večer ve městě už to žilo. Restaurace uvnitř připravovaly silvestrovskou výzdobu na stoly a lidé si venku užívali atmosféru. Zašli jsme do Silver Rock baru, abychom se něčím zahřáli. Ochutnala jsem horké mojito a opět jsme dostali Minnie uši do sbírky. :D 


Cestou zpět už bylo možné vidět několik hezkých ohňostrojů. Tady se zřejmě na půlnoc moc nehraje, ale to vůbec nevadí. Je to hezké. :-)


Posledních pár hodin roku 2014. Utekl jako voda, nezdá se Vám? Děkuji za neskutečně moc možností, zkušeností a zážitků. 
Děkuji všem, kteří jste byli jeho součástí a moc děkuji za podporu!
Doufám, že 2015 bude ještě lepší! Přeji všem mnoho úspěchů, zdraví, štěstí, lásky a pohody. 

Happy New Year! 2⃣0⃣1⃣5⃣

T.

No comments