With love, Tereza.

With love, Tereza.

Tereza Hadrbolcova. Powered by Blogger.

Flachau

5542 Flachau, Austria

HORY 

VACATION


Musím říci, že na volno jsem čekala jako na smilování. Člověk chvíli odpočinku od všeho, času pro sebe a své věci někdy opravdu potřebuje. Naší destinací bylo malé městečko Flachau, které se nachází v Rakousku. Jelikož už je březen a i celkově letos toho sněhu moc nebylo, tak jsme se obávali, jak na tom areál bude. Naštěstí jsme byli příjemně překvapeni a sjezdovky byly plné sněhu. Jen ty panoramata nahoře nebyla jako ze zimních pohlednic, ale o to tu přeci nešlo. :-) 
Zajezdili jsme si bezvadně.
Počasí nám vyšlo také opravdu skvěle. Je vidět, že to jaro opravdu přichází (hurá). Každý den kolem pěti až deseti stupňů, zářící slunce a nebe bez jediného mráčku. Ráj. Jen ta představa, že jsem se odpoledne vrátila, mohla si udělat kávičku a vzít si jí na balkón, kam ještě stále dopadalo slunce. Kdo by odporoval? 
Musím říci, že je pak o to těžší se vrátit zpět do 'reality'. Člověk si lehce dokáže zvyknout na takovou pohodu. 
Týden jsem si opravdu užila. ! 

// I have to tell you that I've been waiting for the vacation to come. Sometimes you really need a time to relax from everything, you need a time for yourself and also for anything else. Our destination is one small town called Flachau which is situated in Austria. We were a little bit scared of what conditions could be there (you know it’s March and this year we did not have a lot of snow). But we are lucky enough and the slopes are full of snow. Only when you look around you on the top it doesn't look like the panoramas from the winter postcards but that's not the point, isn’t it? :-)

Also the weather is really beautiful. But you can see that the spring is coming (hurray!). The temperature is between 5 to 10 degrees above zero, sun is shining and the sky is absolutely clear. Paradise. Just the time when you are back in the afternoon, you make a cup of coffee and you take it with you on the balcony, where the sun is still shining. Who would have anything against?

But it’s really hard to get back to ‘reality’. It truly easy to adapt to this well-being.
This week was perfect! 

Zastávka v Mondsee. // Stopover in Mondsee.

Flachau. 

Flachau.

Flachau.

                                                                                   :-) 

No comments